Список сравнения Список сравнения (1)
Список желаний Список желаний  (0)
(066) 058-98-78
Льва Толстого,6 оф.206

О магазине

Проект Dr. Мозгус - це молода, енергічна, творча та цілеспрямована команда яка прагне робити користь суспільтву - розвивати розумові здібності.

Ми маємо онлайн магазин (http://mozgus.com.ua/) та завдяки прибутку, влаштовуємо змагання по кубику Рубіка, та акції які спрямовані на досягнення нашої мети - розвиток розумових здібностей людини і розвиток фан клубу головоломів. Магазин МОЗГus - це магазин головоломок, розумних подарунків і речей.

Наша мета-підтримати і стимулювати творчі та інтелектуальні здібності молоді. Викликати інтерес до інтелектуальних ігор та здорового способу життя. 

Наша цінність - інтелектуально розвинене суспільство. Суспільство в якому цінності знання та інтелекту є пріоритетними. Наша праця спрямована на підтримку та стимулювання інтелектуальної творчості дітей та молоді. 

Наша місія - спонукати інтерес суспільства до високоінтелектуального способу життя. Ми щиро віримо у свою справу, намагаємося влаштувати круті та цікаві події, надати Вам кращий сервіс та задоволення від співпраці з нами. 

Хай буде з Вами сила інтелекту!
Борисенко Александр 

Владелец и основатель проекта Dr.МОЗГус

Журавель Богдан

Менеджер и логист магазина МОЗГус.


 

Зв'язатися з Нами можна: 
- по телефону 099 139 61 44 или 0 44 355 05 41 (Богдан або Олександр) 
- по icq 630 190 481 
- по скайп asaimen

Авторизация
Заказ звонка
Ваше имя
Номер телефона
Комментарий
 
Сообщить когда появится
Ваше имя *
E-mail * На почту придет уведомление о появлении данного товара
Телефон